Działka budowlana Dobieszyn
Dobieszyn, podkarpackie
- 70 000 zł
- 1 091 m²
- 64,16 zł/m²
Łukasz Gaj
Skontaktuj się
Działka budowlana Dobieszyn
Dobieszyn, podkarpackie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Działka budowlana Dobieszyn
Zaktualizowane: 8 maja 2026
70 000 zł 1 091 m² 64,16 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 70 000 zł (64,16 zł/m²)
- Działka: budowlana, 1 091 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski, pusta
- działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Źródło: biuro nieruchomości: Dream House Brokers Krosno, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: DHB-GS-6279
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Dobieszyn, Jedlicze, krośnieński, podkarpackie
Opis nieruchomości
Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną z warunkami zabudowy położoną w miejscowości Dobieszyn , gmina Jedlicze, województwo podkarpackie. Lokalizacja ta stanowi idealny kompromis pomiędzy spokojnym życiem w otoczeniu zieleni i odpoczynkiem od miejskiego zgiełku a szybkim i wygodnym dojazdem do miasta, który to wynosi około 10 minut. W pobliżu zabudowa jednorodzinna. Parametry działki: powierzchnia: 10,91 ar (1091m²). (...)
534 780...
534 780 908